Futball Liga Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napi Interjú

5 posters

Go down

Napi Interjú Empty Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 23, 2016 11:25 am

Ez hasonló kép fog működni, mint amit szepi csinált minden nap olvasshattok majd egy interjút valakivel (Játékos, edző, másodedző, F1 pilóta)
Ma kezdjük (este lesz az első)
Alapvetően én fogom ezeket készíteni. (vagy Zsombor, de aki szeretne ilyet az nyugodtan szóljon és akkor ő is csinálhat)

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 23, 2016 8:26 pm

Hamarosan jön a mai interjú.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 23, 2016 8:59 pm

Itt is vagyunk az első Napi interjúnkkal az első vendégünk a ma 32. esztendős Arjen Robben.
Íme:

Tozotozi: Üdvözöllek. Először is Boldog születésnapot kívánok neked. Hogy érzed magadat jelenleg a Győzelem Éhes FC-nél?
Robben: Helló. Köszönöm szépen. Jól vagyok szeretek itt focizni, remek a csapat, bár az edzőt leválthatnák. (nevet)
Tozotozi: Akkor gyorsan le is mondok.
Robben: na jól van nem muszáj valahogy csak megleszünk (poénkodott a holland) Nem egyébként komolyra véve a dolgot szeretek itt játszani az Apukov FC is remek klub volt, de a karrierem szempontjából remek döntés volt váltani mára már a Győzelem Éhes FC nagyobb helyet foglal a szívemben remélem még sokáig focizhatok itt.
Tozotozi: Hát remélem én is, őszintén. Apropó 32. születésnap, meddig bírod még a focit? Nem gondolsz még a visszavonulásra?
Robben: Igazából nem, nem nagyképűségből, de eléggé jó formában vagyok semmi okom ezen gondolkodni, simán van előttem még pár jó év ha csak ránézek Forlánra vagy Tymoschukra a csapatból. Majd meglátjuk mit hoz a jövő.
Tozotozi: Mi a célunk a szezonra, hadd hallják tőled a nézők.
Robben: A bajnoki cím most már egyáltalán nem elérhetetlen dolog, szóval ezt szeretnénk elérni, de ha ez nem is jönne össze akkor a kupagyőzelem kell, most már illene valamit nyernünk tényleg.
Tozotozi: Hát ja, hajtani kell nagyon. A csapatból kivel vagy a legjobb viszonyban
Robben: Kivel nem? igazából senkivel sincsen komlyolabb bajom, persze nem mindenkivel találkozok edzéseken, meccseken kívűl, de hát ez normális. Egyébként Forlánnal Williannal és Blinddel szoktunk meccseken kívül is gyakran összejárni, mindnyájukat nagyon tisztelem azért amit elértek, Forlánnal az első pillanattól jó a viszonyom amikor idejöttem rendkívűl közvetlen volt velem Blinddel meg már a válogatottból ismertük egymást. Egyébként az ifiből El Ghazival nagyon jó a viszonyom eléggé hasonló típusú játékosok vagyunk.
Tozotozi: És Mit gondolsz milyen szerepet szánok neked az idén?
Robben: Gondolom azért néha behívsz a meccs keretébe és remélem azért vagy 2-szer be is cserélsz majd. (vigyorog a holland) Amúgy remélem kezdőként számolsz velem.
Tozotozi: Köszönöm, hogy itt voltál velünk.
Robben: Én is köszönöm.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 23, 2016 9:04 pm

Remélem tetszett az interjú.
a következő 5 riportalanyunk ők lesznek:
Vasárnap: Sergio Agüero
Hétfő: Sami Khedira
Kedd: Frank de Boer
Szerda: Neymar
Csütörtök: Morgen Schneiderlin

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Vas. Jan. 24, 2016 5:24 pm

Üdvözlöm önöket ma kivételesen kettő interjú alanyunk lesz az első a ma 29. esztendős Luis Suarez. Itt is a vele készült interjú:

Tozotozi: Üdv Luis. Boldog születésnapot.
Suarez: Szia. Hát igen öregszik az ember, köszi.
Tozotozi: Hogy érzed magadat a csapatnál, mik a célok?
Suarez: Imádok itt focizni ennél a csapatnál igazán megbecsülnek, és most eléggé jó formában is vagyok. Kiváló a csapatunk szóval bajnokesélyesek vagyunk mindent beleadunk aztán meglátjuk majd.
Tozotozi: Milyen a kapcsolatod Lackovic vezetőedzővel?
Suarez: Remek nála jobb edzőt el sem tudnék képzelni, a kapcsolatunk is jó, és hát a játéklehetőséggel is elégedett vagyok amennyit ad számomra.
Tozotozi: És akkor az mi volt, amikor majdnem a Blaugrana FC-be igazoltál anno?
Suarez: Azért az nem úgy volt, ahogy a pletyka lapok lehozták, Szepike11 és Lackovic edző abban egyeztek meg, amennyiben én illetve Agüero sem úgy teljesítünk a szezon hátralévő részében, akkor egy félszezonra csapatot váltunk, így hátha mindketten visszanyerjük a régi formánkat, ennek ellenére nekem ez se esett jól, de Lackoviccal megbeszéltük az esetet, és hát végül az egészből semmi sem lett.
Tozotozi: A csapatból kivel érted meg a legjobban magad a pályán?
Suarez A pályán Neymarral és Lewandowskival érezzük egymást igazán, de persze Iniesta is remek passzokkal segít bennünket.
Tozotozi: És a válogatottal mi a helyzet, számíthatok rád?
Suarez: Egyelőre a Winner Team az első, de természetesen a válogatott szünetekben számíthatsz rám.
Tozotozi: Köszi, hogy itt voltál.
Suarez: Nincsmit

Még ma este majd lesz egy interjú Sergio Agüeroval is.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Vas. Jan. 24, 2016 8:38 pm

Itt a második vendégünk Sergio Agüero személyében íme:
Tozotozi: Üdv Agüero.
Agüero: Helló.
Tozotozi: Hogy érzed magadat újra Florena csapatában?
Agüero Jó újra itt igazán, itthon érzem magamat nagyon szeretem ezt a klubbot itt lettem igazán nagy játékos elképesztő ide visszatérni ismét, azóta már rengeteget változott a keret, de szerintem előnyére változott. A Blaugrana FC-ben is jó volt, mert igazán nagy klub volt az a csapat is, de a Florena FC sikeriért küzdeni felemelő érzés.
Tozotozi Így összehasonlítva ki a jobb edző Szepike11 vagy Florena?
Agüero: Ez nem arról szól, hogy ki a jobb vagy a rosszabb. Mind ketten zseniális edzők szerintem (bár jelenleg Szepikének nincsen csapata már) nyilván, mivel bajnokságot már mindkét edző nyert. Hozzám közelebb áll Florena, de Szepikével is jó viszonyt ápoltam mindig is.
Tozotozi: Állítólag Florena nagyon megbánta, hogy annó elengedett és szeretett volna téged visszacsábítani igaz ez?
Agüero: Amikor visszatértem és először beszéltem vele, azt mondta, hogy bocsássak meg neki amiért viszonylag olcsón eladott engem és nagyon örül annak, hogy visszajöttem. Én igazából ezért egyáltalán nem haragszom, mert a Blaugrana FC-nél sokat tanultam és jobb játékossá váltam, de nekem a Frederic Aréna az otthonom.
Tozotozi: Ez valami ígéret lenne, hogy most már soha nem fogod elhagyni a Florena FC-t?
Agüero: Ezt nem mondtam, de nem is rossz ötlet. Egyelőre ezen még nem gondolkoztam, de az biztos, hogy most egy jó ideig még ennél a csapatnál szeretnék játszani.
Tozotozi: Mi a véleményed a csapatról, szerinted mit érhettek el?
Agüero: Sokat erősödött a csapat most Benzemaval és Jermoe Boatenggel, remek kis csapatot épített Florena a bajnokság dobogójára legalább fel kellene férnünk.
Tozotozi: Még egy picit visszatérve az átigazolásodra, Zsombor könnyen elfogadta azt, hoyg az ő csapata helyett a Florena FC-be igazolsz.
Agüero: Muszáj volt neki, a Rojiblanco remek csapat, de jól döntöttem, hogy ide jöttem vissza.
Tozotozi: Ki fog hiányozni a legjobban a régi csapatodból?
Agüero: Hát nyilván nem Boateng (nevet, mivel a német is követte őt a Florena FC-be) különösen senkivel sem jártam így össze, de talán Fabregas és Sanchez fog hiányozni.
Tozotozi: Köszönöm, hogy itt voltál velünk.
Agüero: Én köszönöm.

Ez volt tehát mára a Napi Interjú holnap Sami Khediraval találkozunk.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by florena Vas. Jan. 24, 2016 9:47 pm

Köszi Smile nagyon jó lett Smile

florena

Hozzászólások száma : 60
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Zsombor15 Hétf. Jan. 25, 2016 12:10 pm

Üdvözlöm önöket! Mai vendégünk:Sami Khedira
Zsombor15:Üdv.
Khedira:Sziasztok,köszönöm a meghívást!
Zsombor15:Hogy érzed magad itt a Rojiblanco FC-ben?
Khedira:Kifejezetten jól,sok válogatottbeli csapattársam játszik itt,mint például Höwedes,Emre Can,Schürrle,Mustafi,Gündogan és az egyik legjobb barátom,Götze is.
Zsombor15:Akkor biztos megértitek egymást.Mik a céljaitok a szezonban?
Khedira:Sokkal kiegyensúlyozottabb az idei szezon,bárki meg nyerheti.Természetesen mi is harcba szállunk,a felkészülési időszakban kezd összeszokni a csapat,sok a fiatal a csapatban én is és a vezetőedző is bízik bennük.Náluk a jövő.
Zsombor15:Ez így van ahogy mondod,próbálom beépíteni a fiatalokat a csapatba.Megpróbálok mindenkinek megadni a játéklehetőséget,köztük neked is.Az elmúlt években sok csapatban megfordultál,itt meddig maradsz(kérdezik nevetve)
Khedira:Remélem itt vonulok vissza,de ez nem csak tőlem függ.(Összenéznek a vezetőedzővel)
Zsombor15:Én is remélem.Köszönöm az interjút Sami!
Khedira:Nagyon szívesen,máskor is.

Zsombor15

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 23

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Kedd Jan. 26, 2016 10:33 am

Üdvözlöm önöket mai vendégünk Frank De Boer az Apukov FC másodedzője lesz:

Tozotozi: Üdv itt.
De Boer Helló mindenkinek.
Tozotozi: Hogy érzed magadat Apukov edző mellett?
De Boer: Szerintem remekül együtt tudunk dolgozni, kiegészítjük egymást nem olyan régóta vagyok itt ennek ellenére már olyan mintha régóta ismerném a csapatot.
Tozotozi: Mekkora volt az egyetértés köztetek az elején?
De Boer: Viszonylag egyet értettünk, de meg kellett őt arról győznöm, hogy fiatalítani kell Apukov nagyon bízik az öreg srácokban, ami valamilyen szinten jó, de kell az is, hogy sok fiatal legyen a csapatba. Például ezért is távozott Steven Gerrard. A többi dologban hasonló a véleményünk.
Tozotozi: Mi a célotok a szezonra?
De Boer: Kemény munkával bármit elérhetünk, erős a keretünk semmi sem lehetetlen.
Tozotozi: Ha te lennél az edző mi lenne a legerősebb kezdő amit felállítanál?
De Boer: Na jó mivel ilyen jó kedvemben találtál elmondom (nevet) ez lenne az: Buffon-Chiellini, Caceres, Lichsteiner - Lucas Vázquez, Fabregas,Mikel, Pogba, Walcott - Sterling, Müller
De több remek játékos is van ám én azt gondolom, hogy ezzel a kezdővel bárkit letudnánk verni megfelelő taktikával, mondjuk cserének meg behoznám Shinji Kagawat Schweinsteigert és vagy Hamsikot vagy Huntelaart.
Tozotozi: Érdekes. Köszönöm, hogy itt voltál és ezeket megosztottad velünk.
De Boer: Én is köszönöm.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Zsombor15 Kedd Jan. 26, 2016 10:44 am

Neked,hogy van erre időd?

Zsombor15

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 23

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Csüt. Jan. 28, 2016 5:39 pm

bocs skacok tegnap teljesen elfelejtettem. Very Happy
ma meg lesz Neymar holnap meg mivel itthon leszek így kettő lesz.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Pént. Jan. 29, 2016 12:00 pm

nem volt egyszerű, de végül elkaptuk Neymart egy-két szó erejéig íme:

Tozotozi: Üdv.
Neymar: Helló.
Tozotozi: Vágjunk is bele, hogy érzed magadat a Winner Team csapatánál?
Neymar: Kiválóan remek a csapat, az összhang igazán jó itt most nekem. Lackovic bízik bennem, és a csapattársaimmal is jó a kapcsolatom.
Tozotozi: Az meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg eligazolsz, hisz eddig csak itt fociztál?
Neymar Eddig még nem igazán, de tény benne van, hogy esetleg majd váltok. Az nem most lesz vélhetően remek itt ahogy mondtam, de azért ki szeretném majd próbálni magam máshol is 2-3 év múlva talán.
Tozotozi: Mondjuk hol tudnád magadat elképzelni?
Neymar: Csak is a Győzelem Éhes FC-ben ez álmaim klubja (viccelődött a brazil) Viccet félretéve tényleg közel áll hozzám a csapatod szóval bármi megeshet remek csapat a Győzelem Éhes FC itt talán eltudnám magamat képzelni, mert egy igazán erős csapat. Emellet talán Rojiblanco és a Somogymeggyes Fc lenne a nekem való klub, de ki tudja. Egyelőre csak is a Winner Teamre koncentrálok.
Tozotozi: Én is szívesen látnálak nálam, bár elég jó a csatársorom. Vissza a Winner Teamre mi a célotok az idényre?
Neymar: Természetesen bajnoki diadal és kupagyőzelem a cél, mi más lehetne egy ilyen csapatnál. Bajnokság nagyon fontos lesz számunkra, főleg azt követően ahogy legutóbb elcsesztük a bajnokságot.
Tozotozi: Hát sok sikert kívánok e célokhoz, de remélem mindenhol csak a második hely fog bejönni. Köszönjük, hogy itt voltál.
Neymar: Én is köszönöm.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by 2001gabor Pént. Jan. 29, 2016 6:34 pm

Már várom a Schneiderlines interjút!

2001gabor

Hozzászólások száma : 95
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 31.
Age : 23

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by lackovic Pént. Jan. 29, 2016 8:38 pm

Ezt biztos nem ő mondta,ő nem igazol sehova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lackovic

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2016. Jan. 04.
Age : 23
Tartózkodási hely : Zenta

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Pént. Jan. 29, 2016 8:44 pm

Lehet be volt baszva Very Happy
De eleve ő maga is azt nyilatkozta, hogy jelenleg nem, de azt eltudná képzelni, hogy 2-3 év múlva valahol máshol is kipróbálja magát, de az amúgy két külön dolog amit a játékos mond/szeretne illetve amit az edző Smile

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Pént. Jan. 29, 2016 10:21 pm

Holnap délelőtt lesz az Schneiderlines interjú Smile

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Zsombor15 Szomb. Jan. 30, 2016 7:49 am

Hát Nejmár csak álmodozik,hogy  a Rojiblanco FC-ben játszhasson....

Zsombor15

Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 23

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 30, 2016 10:45 am

A mai interjú alanyunk Morgen Schneiderlin:

Tozotozi: Üdv itt.
Schneiderlin Szia.
Tozotozi: Az első kérdésem a szokásos, hogy érzed magadat a Royal FC-ben?
Schneiderlin: Jól egyre fejlődik a csapat örülök, hogy ennek én is a tagja lehetek.
Tozotozi: Akkor nem is akarsz távozni?
Schneiderlin: Az átigazolási időszaknak vége, így nyilván nem. Egyébként sem akarok jelenleg távozni nagy lehetőségek előtt áll a csapat remek az utánpótlásunk, szóval nem megyek sehova egyelőre.
Tozotozi: Ha mégis távoznál mi lenne a célállomás? Esetleg az Apukov FC ők tettek érted ajánlatot nemrégiben?
Schneiderlin: Egyelőre nem távozok, ha meg távoznék akkor se tudnám megmondani most, hogy hova mennék. Az Apukov FC-t nagyra becsülöm, jól esik, hogy ajánlatot tettek értem, de mint mondtam nem gondolkodtam komolyabban azon, hogy elmenjek.
Tozotozi: Akkor váltsunk témát... Miylen a kapcsolatod az edzővel, milyen posztot szán neked a következő szezonban?
Schneiderlin: Gáborral jó kapcsolatot ápolok, igazán jóban vagyunk. Ő volt az első edző aki igazán bízott bennem, ezért hálás vagyok neki. Az, hogy mennyit játszhatok, majd ő fogja eldönteni azért remélem, hogy gyakran a kezdőcsapatba kerülök majd.
Tozotozi: Mi a véleméyned az új csapatotokról, szerinted kik lehetnek majd kulcsemberek?
Schneiderlin: A csapatunk jó, már csak össze kell szoknunk egymással a célunk egyelőre a 3. hely elérése lenne. Sokat erősödtünk szerintem kulcsember lehet majd Danilo vagy akár Godin is a védelemben, de Piqué is nagy erősítés a középpályán Witsel és Feghouli is fontos lehet majd, Xhaka pedig a jövőt képviseli a támadóknál Lacazette és Bacca is remek szerzemény.
Tozotozi: Ki lesz szerinted a legnagyobb poszt riválisod majd?
Schnneiderlin: Talán Enzo perez vagy Castro játszhat az én helyemen, de azért remélem, hogy akár majd egyszerre is pályán lehetünk.
Tozotozi: Akkor még egy kérdés, ha nem ti lesztek a bajnokok akkor szerinted ki?
Schneiderlin: Sok erős csapat van a bajnokságban én a Miklós FC-t tartom a legjobbnak, de azt mondom, hogy nagy csatában, de elbukják a címet és a Győzelem Éhes FC nyeri meg.
Tozotozi: Jól van megbeszéltük az elején, hogy ezt kell mondanod (nevet) köszönöm, hogy itt voltál.
Schneiderlin: Nincsmit.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 30, 2016 10:48 am

a következő interjú alanyok:
Vasárnap: Cristiano Ronaldo
Hétfő: Gábor
Kedd: Diego Forlán

egyelőre eddig adom meg.

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by lackovic Szomb. Jan. 30, 2016 10:54 am

Jól van Tozi most már abbahagyhatnád ezt az ön dicsérgetést Very Happy Sőt nem is úgy kéne csinálnod h te csinálod az interjút hanem pl valami riporter elejébe még vicces volt de most már lassan a hányinger kerülget Very Happy

lackovic

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2016. Jan. 04.
Age : 23
Tartózkodási hely : Zenta

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 30, 2016 11:25 am

lehet amúgy, hogy úgy kéne, de így viccesebb. Meg hát ez van Schneiderlin az én csapatomat tartja a legjobbnak, pontosabban nem, de szerinte mi nyerünk Very Happy úgy se nyerethetem meg magammal legalább ennyi örömöm legyen, hogy ők azt mondják, hogy én nyerek Very Happy

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Szomb. Jan. 30, 2016 11:28 am

amúgy ki dicsért engem? Robben ő nyilván, de ezen kívül ,,csak" Neymar, de ő mondjuk félig viccből is meg Schneiderlin mondta, hogy bajnokok leszünk Very Happy

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Tozotozi Kedd Feb. 02, 2016 8:02 pm

Itt az interjú CR7-tel:

Tozotozi: Üdv itt, hogy érzed magadat jelenlegi munkaadódnál?
Ronaldo Helló. Szenzációsan sokkal jobb a csapat helyzete amióta Csaszi átvette a csapatirányítását Sportszelettől.
Tozotozi: Miben jobb Csaszi Sportszeletnél?
Ronaldo: Sokkal többet foglalkozik a csapattal, Sportszelet kiváló tréner volt, de a végére vele már elfáradt a csapat.
Tozotozi: Mi a véleményed Csaszival akár bajnokok is lehettek?
Ronaldo: Akár. Ő nagyon tud hatni a csapatra remek edzéseket tart úgy gondolom könnyű lesz vele a közös munka.
Tozotozi: Picit változtatott a csapat összeállításán mit gondolsz az újak közül ki lehet akár kulcsember majd?
Ronaldo: Diego Costa mindenféleképpen, de Pepe visszatérésének is nagyon örülök fontos eleme ő is a csapatnak.
Tozotozi: Kérnék egy tippet tőled a top 3-ra
Ronaldo: Szerintem ez lesz a sorrend: 1. Green Monsters 2. Winner Team 3. El Chino de szoros lesz az egész az biztos.
Tozotozi: Köszönöm az interjút.
Ronaldo: nincsmit

Tozotozi
Admin

Hozzászólások száma : 345
Csatlakozás ideje : 2015. Dec. 30.
Age : 22

https://fulio.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Napi Interjú Empty Re: Napi Interjú

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.